kyli Rabbiness 25/15 

S králičím masem a švýcarskými horskými bylinkami
Osvědčené suché krmivo pro psy "kyli" s čerstvým králičím masem a krůtou. Díky speciálnímu výrobnímu postupu vzniká prvotřídní potrava s vysokým obsahem masa. Bylinky ze švýcarských hor doplňují rozmanitost receptury.


s čerstvým králičím masem, rýží a bramborem
obsahuje cenné Omega 3 a 6 mastné kyseliny a prebiotika
se švýcarskými horskými bylinkami
bez lepku

Kompletní strava pro dospělé psy (suché krmivo)

Složení: Sušené krůtí maso 24%, čerstvé králičí maso 25%, rýže 23,5%, bramborové vločky 18%, celozrnná rýže 9,5%, drůbeží tuk, lněné semínko, jablečné výlisky, lososový olej 1%, švýcarské horské bylinky 0,8%, pivovarské kvasnice, kořen čekanky, Yucca  schidigra.


kyli Grainfree Energy 25/17

Extra energie se sladkou bramborou. 
Bez obilovin, lepku a s větší porcí energie. Tak snadno lze popsat Grainfree Energy třemi hesly. Vysoce kvalitní krmivo se slávkou zelenoústou pro zdravé klouby je pro psy, kteří se chtějí mít královsky.Navíc jsou použity sladké brambory (batáty), díky čemuž mohou z tohoto krmiva těžit psi s potížemi plynoucími z obilí či běžných brambor.s extra kvalitními sladkými bramborami (batáty)

s vysoce stravitelným drůbežím masem

zcela bez brambor (lilek brambor)

s novozélandskou slávkou zelenoústou

Kompletní strava pro dospělé psy (suché krmivo)

Složení: sušený drůbeží protein, hrachová mouka, sladké brambory (batáty), drůbeží tuk, řepné řízky, rohovník, hydrolyzovaný drůbeží protein, chlorid sodný, kvasnice, chlorid draselný, jablečné výlisky, kořen čekanky, prášek ze slávky zelenoústé.


kyli Sensi Daily 24/12

Vylepšené kachním masem. 
Vyvážené krmivo přizpůsobené každodenním potřebám obsahuje kachní maso včetně drůbežího. Velmi vysoká stravitelnost kombinovaná s velmi vysokou akceptovatelností tvoří základní kámen této kompletní stravy.chutná receptura s kachnou a drůbežím

extra přívětivá s lehce stravitelnými přísadami

s biotinem pro kvalitní kůži a srst

Kompletní strava pro dospělé psy (suché krmivo)

Složení: sušený drůbeží protein (kachna 15%, drůbež 12,8%), kukuřice, rýže, drůbeží tuk, řepné řízky, hydrolyzovaný drůbeží protein, minerální látky, kořen čekanky.


kyli Sensinesse 25/13

Snadno stravitelné a monoproteinové.
Vysoce kvalitní a dobře stravitelný drůbeží protein kombinovaný s rýží a kukuřicí jsou základem této receptury. Poměr bílkovin, tuků a dalších složek splňuje požadavky citlivějších psů. Kvalitní potrava podporující zdravou pokožku a lesklou srst.vhodné při normální aktivitě zvířete

jednoduchá a přehledná receptura

slávka zelenoústá pro zdravé klouby

Kompletní strava pro dospělé psy (suché krmivo)

Složení: sušený drůbeží protein, rýže, celozrnná kukuřice, drůbeží tuk, řepná vláknina, hydrolyzovaný drůbeží protein, minerální látky, kořen čekanky, prášek ze slávky zelenoústé.


kyli Actinesse 25/17

Monoproteinový výkon.
Maso, rýže a kukuřice jsou hlavními složkami lehké ale výživné potravy se vším, co sportovní a aktivní pes potřebuje. Zdravá a vyvážená strava, která navíc výborně chutná.vhodné při zvýšené aktivitě zvířete

extra porce energie

slávka zelenoústá pro zdravé klouby

Kompletní strava pro dospělé psy (suché krmivo)

Složení: sušený drůbeží protein, celozrnná kukuřice, rýže, drůbeží tuk, řepná vláknina, hydrolyzovaný drůbeží protein, minerální látky, kořen čekanky, prášek ze slávky zelenoústé.